menu
CLEANSING CP

Wykorzystaj oczyszczającą i orzeźwiającą siłę pielęgnacyjną wody i oliwki. Naturalnie czyste oleje w połączeniu z wodą oczyszczają skórę dokładniej i delikatniej niż wszystkie inne znane metody. Oliwka hydrofilna nałożona na suchą skórę, usuwa najpierw zanieczyszczenia rozpuszczalne w tłuszczach. Oleje z orzeszków ziemnych i sezamowy nadają skórze miękkość, delikatność i długotrwale chronią ją przed przesuszeniem. W drugim etapie stosuje się odpowiedni do rodzaju skóry koncentrat ziołowy PHYTOACTIVE (BASE, SENSITIVE, COMBINATION lub REACTIVATING) w połączeniu z niewielką ilością wody. Powstaje wówczas emulsja, która usuwa zanieczyszczenia rozpuszczalne w wodzie.

Również receptury pozostałych kosmetyków BABORa z linii CleansingCP gwarantują nie tylko dokładne i intensywne oczyszczanie skóry lecz również jednoczesną ochronę jej naturalnego płaszcza lipidowego.

Możesz zakupić produkty do pielęgnacji domowej w naszym salonie przy ulicy Piątkowskiej 173 lok.1. By uzyskać więcej informacji zadzwoń +48 733 800 174